مشاوره : 7561 117 0917

0 کاربر به این محصول رای داده اند. میانگین امتیاز : 0

دکل و پایه های دوربین

مروزه با توجه به معضلات ترافیکی موجود در اماکن شهری، خیابان ها، بزرگراه ها و همچنین جاده های بین شهری، وجود دکل دوربین و دوربین های ترافیکی و امنیتی بیش از پیش احساس می شود. دوربین های اسپید دام، بولت، پلاک خوان، تردد شمار و کنترل سرعت از انواع دوربین هایی هستند که برای حفظ امنیت و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در شهرها و جاده ها نصب می شود. برای استفاده درست از این دوربین ها، ایجاد زاویه مناسب، افزایش برد میدان دید و همچنین کاهش دسترسی عمومی، نیازمند استفاده از انواع دکل دوربین و پایه های طراحی شده هستیم. دکل ها و پایه های دوربین دارای ویژگی های خاصی هستند که برخی از این ویژگی ها به شرح زیر می باشند:

ارتفاع : ارتفاع دکل دوربین از ۲ متر شروع شده و بسته به محل نصب، شرایط آب و هوایی، میدان دید و همچنین درخواست سفارش دهنده تا ۳۰ متر افزایش پیدا می کند. همچنین لرزش نوک این نوع دکل ها به طور معمول کمتر از ۲ سانتیمتر در باد ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت لحاظ می‌شود. لازم به ذکر است که طراحی دکل برای هر سرعت بادی و با در نظر گرفتن هر مقدار لرزشی امکان پذیر است.

ساختار بدنه : چند وجهی بودن، سطح مقطع بزرگتر، ضخامت ورق آهن و نوع ساختار دکل همه و همه از مواردی هستند که باعث مقاومت هرچه بیشتر در برابر ضربات فیزیکی و بادهای شدید شده و عموما از حرفه ای ترین نوع دکل دوربین هستند، سنجیده می شوند.

طریقه مونتاژ : مونتاژ دکل ها بسته به سفارش مشتری به دو صورت فلنچی (به وسیله اتصالات صفحه فلنچ و پیچ و مهره بر روی یکدیگر متصل می شوند ) و یا اورلپی (قطعات دکل به صورت هرمی و با دو قطر غیر همسان توسط ابراز مخصوص داخل یکدیگر فیت می شوند )

نوع پوشش : برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی ورق آهن بکار رفته در محصولات از دو نوع پوشش حفاظتی گالوانیزه گرم (بصورت آبکاری و غرقه شدن محصول در استخر یا حمام روی) و یا رنگ آلکیدی، اپوکسی و پلی اورتان (بصورت رنگ کاری هوا خشک و اسپری کردن مخلوطی از رنگ و رزین) صورت می گیرد

نوع دوربین : شرکت تابش گستران  متناسب با نیاز همکاران آماده تولید و ارائه انواع دکل دوربین برای دوربین های ثابت ، متحرک (اسپید دام) و پلاک خوان می باشد.

نصب پرژکتور : با تاریک شدن هوا و کم شدن دید دوربین های نصب شده بر روی دکل نیاز به یک منبع نور جهت تامین روشنایی مورد نیاز دوربین در شب است. از این رو دکل دوربین باید قابلیت نصب یک یا چند پرژکتور با تامین نور مناسب را داشته باشند.

اتصال بازو : بسته به محل نصب و نوع کاربری دکل می توان بازو های مختلف، در طرح های متنوع را به دکل های اضافه کرد.

نصب نردبان : به منظور دسترسی به دوربین جهت عملیات تعمیر و نگهداری است.

 

قیمت دکل دوربین با توجه به ویژگی های پایه متفاوت است. مسئله ای که برای همکاران ما همیشه یک چالش مهمی بوده است و باعث ایجاد سوال هایی همچون “چرا یک دکل ارزان و یا گران می باشد” شده است. پارامترهایی که هنگام خرید دکل دوربین میتواند روی قیمت آن تاثیر گذارد شامل: مقدار زوم دوربین ، میزان لرزش قابل قبول ، ارتفاع دکل ، نوع پوشش ، ضخامت ورق آهن ، تعداد سفارش ، کیفیت قطعات ، قطر دهنه بالا و پایین ، بازودار و یا بدون بازو و طول آن ، نوع مونتاژ (اورلپی یا فلنچی) ، تعداد دوربین ، تجهیزات جانبی متصل به دکل و به طور کلی وزن دکل می باشد.

کاربرد ها ی دکل و پایه های دوربین

در جاده ها به جهت کنترل تردد

پارک ها و مکان های تفریحی

میادین

استادیوم های ورزشی

سایتهای نفت و گاز و پتروشیمی

محوطه نمایشگاه ها

فروشگاهها

باراندازه ها و بنادر و فرودگاه ها و ترمینال ها

کارخانجات

مکان های تاریخی

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره به شماره سمت چپ صفحه تماس بگیرید

 

محصولات مشابه

نظرات کاربران

    برای این محصول تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی :

پست الکترونیک :

نظر شما :

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر : خیابان قاآنی شمالی پلاک165
تلفن: 07132341694
و 07132308865
کارخانه شهرک صنعتی بزرگ شیراز 
071-37742153
موبایل : 09171177561

پست الکترونیک: info@tabeshgostaran.com